استودیو فناوری راکت در 12 بهمن ماه 1398 به عنوان نخستین تلوزیون مهارتی آموزشی اینترنتی استان قزوین با هدف ایجاد بستر آموزشی و همچنین فضایی آنلاین با تکنولوژی روز برای استفاده هرچه بهتر محتوی های آموزشی و فرهنگی در بستر آنلاین بود .
با وجود کم بودن فرهنگ استفاده از بسترهای اینترنتی و همچنین آموزش های آنلاین شروع این کار بسیار سخت بود اما با توکل به خداوند متعال و تلاش و اراده برای بدست آوردن و ساختن رویای این کار با استقبال و بهره مندی خوبی آغاز شد .
استودیو راکت در ابتدا با دپارتمان های انیمیشن و موشن گرافیک و همچنین ساخت محتوی های رسانه ای فناوری و استارتاپی کار خود را آغاز و با تلاش بسترهای تلوزیون مهارتی را ایجاد و در پارک علم و فناوری قزوین به عنوان یک واحد فناور با ایجاد فضای حرفه ای مجهز بستری برای این کار آماده کرد .
در این ماه ها تلاش کرده‌ایم بر اساس هویت و ساختار راکت بستری را برای رشد فعالیت های آموزشی و فرهنگی فراهم کنیم و برای آنها انگیزه و الگویی ایجاد کنیم برای مطالعه بیشتر، تلاش، به دست آوردن اعتماد به نفس، رعایتِ آداب و رفتارِ حرفه‌ای، حفظ ذهنیت مثبت و امید به آینده. حتما شما می‌دانید پیشرفت و دوام یک مجموعه خصوصی و بدون حمایت مالی در این سالها در اوج بحران اقتصادی چقدر دشوار بوده است اما ما امروز اینجا ایستاده‌ایم چون رویای ما به رویای شما گره خورده است و پرشورتر از همیشه آماده توسعه بیشتر هستیم و مدت‌هاست دیگر تنها دغدغه ما “آموزش” نیست و “پرورش” هم امروز جز ماموریت‌های ماست. رسانه ای برای همه با شعار آموزش در هرجا و هر مکان با سرعت شما .
راکت تلاش میکند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا هر روز امکانات و ایده های جدیدی را در این عرصه ایجاد و نقطه عطفی برای ورود به دنیای فناوری و رسانه نوین خواهد بود .

چشم انداز راکت :
رسیدن به سطح رقابت بین الملل و همچنین تلوزیون اینترنتی با محتوی های متنوع و به روز در دنیای رسانه ی نوین .

بسیاری از مواقع در زندگی گره خورده با فناوری و تکنولوژی های روز دنیا فراموش میکنیم راهی برای بهتر زندگی کردن وجود دارد راهی برای خریدن زمان بیشتر برای بهرمندی از آن گاهی فرار میکنیم از اینکه این تکنولوژی و بستر های فناوری هم جزیی از زندگی ما هستند و ماننده سایر نعمت ها علم تکتولوژی هم نعمتی است برای تکامل بشر بستر های آنلاین و استفاده درست از آنها حرکتی رو به جلو هست که فلسفه ی شکل گیری تلوزیون اینترنتی راکت هم ایجاد فرهنگ استفاده از فناوری های نوین و رسانه ی نوین و لذت بردن و و ایجاد فضای فرهنگی این بستر ها میباشد .